У Зеленського пообіцяли перезапуск судової реформи і “перші посадки” одразу після виборів

3268

Реформа судової системи за президента Петра Порошенко багато в чому була імітацією реформи, тому команда кандидата в президенти Володимира Зеленського у разі перемоги на президентських виборах має намір здійснити її перезапуск.

“Представимо наступного тижня наше бачення”, – сказав член команди В.Зеленського екс-міністр фінансів Олександр Данилюк у вівторок на організованому “Бендукідзе free market центром” Free market road show, пише Інтерфакс-Україна.

Він зазначив, що судову систему “буде поставлено з ніг на голову”, і ці дії почнуться з Верховного Суду і Апеляційного суду.

О.Данилюк також наголосив, що потрібен перезапуск антикорупційної інфраструктури в Україні. За його словами, наразі вона не працює через політичну залежність: навіть якщо Національне антикорупційне бюро України проводить ефективні розслідування, їх блокує Спеціалізована антикорупційна прокуратура. “Проблема із лідерством в антикорупційній прокуратурі”, – вважає представник команди В.Зеленського.

Він висловив сподівання, що ще П.Порошенко як президент сформує Антикорупційний суд, нагадавши, що той мав це зробити ще минулої суботи. За словами О.Данилюка, за бажання суд міг би приймати перші рішення вже сьогодні.

О.Данилюк спрогнозував, що у разі перемоги В.Зеленського на виборах “перші посадки” відбудуться “вже незабаром після виборів”.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини