У Зеленського кажуть, що його змусили переїхати на державну дачу

1403

Президент Володимир Зеленський продав будинок в селі Іванковичі Київської області й переїхав на державну дачу на вимогу охорони.

Про це в інтерв’ю strana.ua розповів радник глави Офіса президента України з медіапитань Михайло Подоляк, передає Gazeta.ua.

Причиною переїзду Зеленського на держдачу Подоляк називає незручне розташування колишнього власного помешкання родини президента. Зокрема, в будинку було практично неможливо забезпечити охорону УДО.

“Навколо житла президента України мають бути периметри відсікання, щоб неможливо було бачити вікна із сусідніх будинків – загалом, багато процедурних обмежень. А там неможливо було забезпечувати коридори охорони, коли президент виходив із дому. Незнайомі люди приїжджали до сусідів – охорона не могла їх перевірити. Тобто була низка порушень вимог до охорони вищої посадової особи”, – сказав Подоляк.

За словами радника глави ОП, Зеленський рік прожив у власному будинку, бо не хотів виходити з образу простої людини – щоб їздити на велосипеді, як у Швейцарії, наприклад. Однак, на відміну від спокійної Швейцарії, Україна – країна конфліктів і постійного хайпу.

Сусіди будинку Зеленського в Іванковичах мали чимало незручностей, яких їм завдавали “постійні маніфестації та перекриття доріг”.

“Одна справа – хайп як продукт медійний. А інша – зануритися в середовище, де велика кількість людей тебе ненавидить, хоча не знає особисто. Це проблема нашого суспільства, його потрібно заспокоювати”, – розповів Подоляк.

Відповідаючи на питання, чи правда, що подружжя Зеленських живе окремо після скандалу з фейковою вагітністю прессекретарки президента Юлії Мендель, радник голови ОП відповів заперечно: “Ні. Олена Володимирівна і Володимир Олександрович разом, у них дуже теплі стосунки. І всі ці чутки про те, що Мендель нібито вагітна від Зеленського, – феєричний ідіотизм”.