У Вінниці з’явився власний «танцюючий ректор» (відео)

1268

У Вінниці з’явився власний артистичний керівник вишу, який своїми танцювальними талантами зміг би потіснити з п’єдесталу Михайла Поплавського з його співочим доробком.

У Вінниці із розмахом та весело відзначили 58-у річницю із дня заснування Вінницького національного технічного університету, пише регіональне видання «Вінниця News».

Стартувало свято велопробігом, у якому під штандартом ВНТУ студенти і викладачі на чолі з ректором освітнього закладу проїхалися сусідніми із ВНЗ вуличками на двоколісних. Окрім велопроїзду, у програмі також були виставка досягнень факультетів, конкурс «Рапунцель», в якому визначали студентку із найдовшим волоссям, ярмарок хенд-мейду, частування кухнею народів світу – настаралися іноземні студенти ВНТУ, які дивували гостей заходу екзотичними стравами. Та справжній фурор здійняв танцювальний флешмоб, який очолив керівник вишу – Володимир Грабко. «Танцюючий ректор» викликав захват у публіки, виконуючи запальні танці у компанії студентів і кількох найсміливіших викладачів.

Треба сказати, що, повторюючи рухи професійного хореографа, керівника ансамблю «Феліз байле» Олега Філіпова, очільник вишу дуже-таки органічно влився у студентський танцювальний гурт.

А організував такі танці із ректором, пише вінницьке видання, невтомний директор Головного центру виховної роботи ВНТУ Анатолій Теклюк.

Університетське свято відшуміло, а відео із ректором-танцівником авторства Сергія Маркова гуляє соцмережами, набираючи все більше переглядів і «вподобайок».

Танці з ректором

Танці з ректором.ВНТУ – Вінницький національний технічний університет драйвово зустрів 58-му річницю.Минулого навчального року безмір позитивних емоцій і неабиякий розголос мав університетський конкурс «Танці з викладачами». Але на вигадки невтомний директор Головного центру виховної роботи ВНТУ і водночас фаховий філософ та доцент Анатолій Теклюк на нинішнє свято зімпровізував танці з… ректором.Тож, очільник вишу під орудою керівника ансамблю «Феліз байле» Олега Філіпова дуже таки органічно влився у студентський танцювальний гурт.Відео: Сергій Марков#ВінницяNEWS #річниця

Gepostet von Вінниця News am Mittwoch, 10. Oktober 2018

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини