У Вінниці нагородили підлітка, що врятував 11-річного хлопчика з-під криги (Фото)

1100

Чергова сесія Вінницької міської ради розпочалась із нагородження 15-річного юнака-героя Олега Галенка, який кілька тижнів тому врятував життя 11-річному хлопчику, що провалився під лід неподалік Центрального мосту.

Мужньому старшокласнику вручили Почесну відзнаку міського голови «За честь та мужність» та грошову премію у розмірі 5 тисяч гривень, пише vinbazar.com із посиланням на Вінницьку міську раду.

Міський голова Сергій Моргунов подякував юнаку за його по-справжньому мужній і людяний вчинок і сказав, що хлопець є прикладом для наслідування.

«Олег Галенко врятував 11-річного хлопчика, який провалився під кригу. Самому Олегу 15 років, він не злякався, а дійсно проявив у свій вік мужність, став прикладом і для дорослих, і для однолітків того, як треба ставитись до людського життя і допомоги людям. Олегу хочу побажати, щоб він гарно закінчив школу, щоб успішно займався своїм улюбленим видом спорту, щоб знайшов свій шлях в дорослому житті», – зазначив Сергій Моргунов.

11 березня 15-річний учень ЗШ№32 Олег Галенко став свідком того, як біля спорткомплексу «Авангард» провалився під кригу 11-річний хлопчик. Разом з друзями Олег побіг рятувати дитину. Але крига була крихка і одна з дівчат, яка хотіла допомогти дитині, сама опинилися у воді. Олег витягнув подругу з ополонки. Далі спробував подати палицю дитині, щоб таким чином витягти з води. І провалився сам. Допомогла вибратись інша дівчина. Тим часом підібратися ближче до дитини, яка тонула, уже ніхто з однолітків не наважувався через небезпеку. Але Олег Галенко все ж дістався до хлопчика і витягнув його з ополонки за руки.

Далі прибули рятувальники та швидка, яких викликали діти. Потерпілого хлопчика доправили до обласної дитячої лікарні і після необхідних заходів дитину відпустили додому. Головне управління ДСНС України у Вінницькій області номінуватиме Олега Галенка на участь у Всеукраїнській акції «Герой-рятівник року».

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини