У Верховині оштрафували незаконного лісоруба на 51 000 гривень

836

Верховинський районний суд виніс вирок у справі про незаконну вирубку лісу.

Як повідомлялося раніше, 5 лютого 2021 року звинувачений разом зі своїм спільником прийняли рішення вирубати кілька дерев на території Верховинського лісництва Верховинського районного лісгоспу, – передає Галицький кореспондент.

Без спеціального на те дозволу, який посвідчується відповідним документом, чоловік зміг переконати знайомого за допомогою документів, які нібито свідчать про законність вирубки дерев, і вказав тому на п’ять вибраних ним ялин, які вони потім зрубали. Внаслідок незаконної вирубки дерев загальною кубомасою 14,38 м3 зловмисники заподіяли значної шкоди для довкілля та державних інтересів у особі Верховинського районного лісгоспу у розмірі 93 100 грн.

Правоохоронці затримали чоловіків, які за допомогою крану завантажували шістнадцять колод довжиною 4 та 6 метрів. Свою провину лісоруб визнав.

23 квітня Верховинський районний суд визнав верховинця винним у здійсненні незаконної вирубки дерев та призначив покарання у вигляді штрафу розміром 51 тисяча гривень. Також він зобов’язаний сплатити за проведення всіх експертиз по справі, вартість яких складає 9349 гривень . А деревину передали у лісгосп.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини