У верблюжому костюмі та білих туфлях: Олена Зеленська у стильному луці відвідала музей у Відні

2270

Президентське подружжя побувало на презентації українськомовного аудіогіда.

Перша леді України Олена Зеленська разом із чоловіком Володимиром Зеленським взяли участь в урочистій презентації українськомовного аудіогіда в Музеї історії мистецтв у Відні. Аудіогід для віденського музею було створено в межах ініціативи першої леді з поширення української мови у світі.

Світлини з цієї події Олена опублікувала на своїй сторінці в Instagram, передає ТСН.

“У мене сьогодні свято. Ми додали ще одну перлину культурної спадщини до нашого намиста українських аудіогідів! Я завжди тішуся, коли бачу, що відвідувачі музеїв світу можуть прослухати екскурсію рідною українською мовою. І від сьогодні ще одна світова культурна скарбниця – віденський Музей історії мистецтв – зможе вітати своїх гостей українською. Як привітала нас із Володимиром.

Дехто може сказати, що під час пандемії українці не мають змоги подорожувати, тож навіщо було робити це зараз. Я відповім: такі часи треба використовувати для підготовки “домашніх завдань”. Ми разом з керівництвом музею, разом із нашим посольством використали період карантину для того, щоб підготувати цей аудіогід, аби, коли пандемія нарешті закінчиться, українці змогли відкрити для себе віденський Музей історії мистецтв рідною мовою”, — написала під фото Зеленська.

Перша леді України одягла в музей стильний діловий костюм верблюжого кольору, який складався з жакета оверсайз і широких штанів зі стрілками, такого самого кольору топ та білі туфлі.

Волосся першої леді було укладене на боковий проділ, на обличчі була чорна захисна маска, а на шиї – золотий ланцюг.

На урочистій події також була присутня перша леді Австрії Доріс Шмідавер. Вона продемонструвала стильний образ у чорному комбінезоні з широкими штанями та білому жакеті з чорним принтом.

View this post on Instagram

У мене сьогодні свято. Ми додали ще одну перлину культурної спадщини до нашого намиста українських аудіогідів! Я завжди тішуся, коли бачу, що відвідувачі музеїв світу можуть прослухати екскурсію рідною українською мовою. І відсьогодні ще одна світова культурна скарбниця – віденський Музей історії мистецтв – зможе вітати своїх гостей українською. Як привітала нас з Володимиром 😊 Дехто може сказати, що під час пандемії українці не мають змоги подорожувати, тож навіщо було робити це зараз. Я відповім: такі часи треба використовувати для підготовки «домашніх завдань». Ми разом з керівництвом Музею, разом з нашим посольством використали період карантину для того, щоб підготувати цей аудіогід, аби, коли пандемія нарешті закінчиться, українці змогли відкрити для себе віденський Музей історії мистецтв рідною мовою. Дуже дякую директорату Музею, нашому посольству в Австрії – ви зробили велику роботу! Дякую пані Доріс Шмідауер – першій леді Австрії – за її підтримку й за те, що сьогодні, в цей важливий для нас день, вона була з нами. Дякую, Володимире, що підтримуєш мене у цьому прагненні. Дякую перекладачам, акторам звукозапису – всім, хто долучився до цього проекту!

A post shared by Olena Zelenska (@olenazelenska_official) on

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини