“У цьому ціль мистецтва”: у Львові чоловік зробив татуювання з портретом Гордона

1545

В одному з львівських салонів тату майстер створив образ для татуювання, з’єднавши зображення українського журналіста Дмитра Гордона, з героєм комп’ютерної гри.

У Львові чоловік на ім’я Олександр зробив на руці татуювання з портретом українського журналіста, засновника видання “ГОРДОН” Дмитра Гордона. Його 23 березня показали в програмі “Час Голованова” на каналі “Україна 24“.

Майстер тату Роман (Dead Dread) з’єднав фото Гордона із зображенням героя гри Mortal Kombat Горо. Тату супроводжує цитата Гордона “Я тобі кадик вирву”, сказана на адресу одного із членів партії “Свобода”.

Робота в салоні тату тривала вісім годин, за неї чоловік у межах акції заплатив 1 тис. грн. Акція полягає в тому, що людина, яка прийшла робити тату, до останнього не знає, який малюнок нанесе їй майстер.

“Якби я зробив стандартне тату, люди б просто говорили: “Ну так, класно!” А тут вони зупиняються, дивляться: “Це що, Гордон, серйозно?” У цьому основна ціль мистецтва – викликати емоції”, – зазначив Dead Dread.

“Я просто прийшов сюди за враженнями і, як хороший бонус, отримав дуже круте татуювання на своєму тілі”, – сказав Олександр, якому зробили тату з Гордоном.
Dead Dread опублікував в Instagram фото та відео тату з журналістом.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Dead Dread Tattoo (@dead.dread)