У центрі Львова розгорнули гігантський прапор України – «Ні виборам в Криму!» (ФОТО, ВІДЕО)

1118
Фото: Вголос

Львівські активісти, містяни та представники кримсько-татарського народу прийшли сьогодні, 18 березня, на площу біля памятника Тарасові у Львові на громадське віче «Ні виборам в Криму!», щоб висловити свою підтримку мешканцям Окупованого Криму та показати свою проукраїнську позицію щодо виборів диктатора Путіна на території української держави.

Фото: Вголос

Про це повідомляє кореспондент «Вголосу» .

Активісти заявили, що російські вибори не є реалізацією права голосу, а лише спробою ще раз нагнути увесь цивілізований світ і змусити його прийняти позицію московської федерації, яка руйнує міжнародний порядок.

«Путін скоїв великий злочин, за який скоро буде відповідати перед міжнародним трибуналом. Наша перемога- не за горами, я бажаю Україні тільки одного – звільнення окупованих територій і миру. Сьогоднішнє віче – це ще один крок до нашого звільнення від загарбника», – сказав український військовий, морський офіцер, заступник голови Спілки офіцерів України у Севастополі, громадський діяч та журналіст Тимур Баротов.

За словами активіста Революції Гідності Юрія Яценка, коли Росія окупувала Крим, українці не були до цього готові, в той час як агресор планував свій злочин більше 20-ти років. Тоді про українських політв‘язнів нічого і не знали, але тепер все змінилось. Що швидше ми починаємо усвідомлювати проблему, то оперативніше маємо братися за її вирішення. Українцям треба діяти раціонально і не опускати руки.

Наприкінці віче активісти розгорнули гігантський український прапор та заспівали два гімни: український та кримсько-татарський.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини