У столиці урочисто засвічують головну ялинку країни

677
фото: Depositphotos

У Києві розпочинається урочисте відкриття головної ялинки країни. Традиційно її засвічують у День Святого Миколая, 19 грудня. Новорічне дерево вже сьомий рік поспіль височіє на Софійській площі.

Ялинку оформили у тематиці казкового лісу. Прикрасили іграшками у вигляді лісових звірів, шишок, грибів, жолудів. Всього розвісили близько 1,5 тис. прикрас, – пише Газета.юа.

Особлива окраса ялинки – гірлянда із великих лампочок французького виробництва. Вони світяться 2 кольорами – холодним білим і зеленим.

Ялинка є найвищою за останні роки й штучною. Висота дерева з конструкцією — 31 м. Розташували його на казковому пеньку з дверцятами. Площа пенька – 34 м, діаметр приблизно 10 м. Після тривалих дискусій та суперечок з верхівки ялинки зняли казкового капелюха, замінивши різдвяною зіркою.

Пандемія коронавірусу внесла зміни у святкування Нового року в столиці. Цьогоріч відмовилися від фудкортів, концертів та анімаційних програм. Замість них організували новорічний пішохідний маршрут.

Святкування новорічно-різдвяних свят у Києві триватиме з 19 грудня до 19 січня. Запровадження локдауну чи комендантської години в новорічну ніч залежить від рішень Кабміну.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини