У російському Туапсе прокурори позували для фото на тлі диму від пожежі на НПЗ

93

У російському Туапсе після атаки українських безпілотників на нафтопереробний завод працівники місцевої прокуратури висадили дерева до 9 травня і сфотографувалися на тлі диму від пожежі.

Про це пише УП, посилаючись на прокуратуру Краснодарського краю

Зазначається, що акцію приурочили до 9 травня. У прокуратурі заявили, що це символічний жест пам’яті про “подвиг радянського народу” у роки Другої світової війни.

На фото, які опублікувала прокуратура, видно дим від пожежі, що спалахнула після атаки безпілотників на Туапсинський НПЗ.

“Працівники прокуратури зазначили, що участь у подібних акціях — це можливість зробити особистий внесок у збереження історичного вигляду Туапсе і висловити повагу до пам’яті захисників Вітчизни.

Тепер Платанова алея стане ще зеленішою, а висаджені дерева з часом виростуть, нагадуючи мешканцям про важливість збереження природи, історії та пам’яті”.

Туапсинський нафтопереробний завод (ТНПЗ) – стратегічно важливе підприємство “Роснєфті”. Це один із найбільших нафтопереробних заводів Росії, що спеціалізується на первинній переробці нафти.

Завод у Туапсе модернізували у 2013 році, встановивши нафтопереробну установку ЕЛОУ-АВТ-12, яка здатна переробляти до 12 млн тонн нафти на рік.

Що передувало: Місцева влада та російські пабліки повідомили, що в ніч на 20 квітня безпілотники атакували порт та НПЗ у Туапсе Краснодарського краю РФ. Спалахнула пожежа.

Згодом Сили оборони підтвердили повторне ураження Туапсинського нафтопереробного заводу в Краснодарському краї РФ.

Після останнього ураження НПЗ, що відбулося 16 квітня, розпочалася пожежа, яка тривала кілька діб. Спроби ліквідувати її наслідки результату не дали: після повторного вогневого впливу загоряння набуло нового розвитку. Детальні наслідки уточнюються, зазначають в СБС.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини