У Росії зняли з ефіру серіал “Слуга народу”

1354

Російський розважальний телеканал “ТНТ” зняв популярний український серіал “Слуга народу”, після того, як запустив версію із жартом про президента РФ Володимира Путіна.

За даними видання “Ведомости”, про це розповів представник каналу, пояснивши, що спочатку ніхто й не збирався показувати більше трьох перших серій, передає Обозреватель.

Зокрема, перші три епізоди було показано в ефірі каналу, який належить “Газпром медіа”, в середу, 11 грудня. У телепрограмі було зазначено, що продовження виходитиме в ефірі ТНТ з 19:00 до 20:30 12 та 13 грудня. Проте, тепер вказано серіали “Інтерни” і “СашаТаня”.

“Цілком перший сезон спочатку призначався для показу тільки на платформі PREMIER”, – сказав представник ТНТ у коментарі журналістам.

А початковий анонс ТНТ щодо щоденного показу серіалу він назвав “маркетинговим ходом з підвищення впізнаваності платформи”. Представник ТНТ не став відповідати на питання, чому телеканал вирішив показати весь сезон тільки в інтернеті, тим більше що серіал доступний в онлайн-кінотеатрі “КиноПоиск” (належить “Яндексу”, який заблоковано в Україні. – Ред.).

За даними видання, канал швидко поміняв програму, зокрема, призначивши на 22:00 у мобільній та десктопній версіях сайту ТНТ різні заміни. В одній були серіали “Полярний” і “СашаТаня”, а в іншій – “Інтерни” і “СашаТаня”.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини