У Раді відмовилися розглядати законопроект Зеленського про імпічмент: реакція АП

943

Нардепи не змогли включити до порядку денного сесії законопроект Зеленського про імпічмент президента. Підтримали розгляд документу лише 110 народних обранців. За словами заступника голови АП Руслана Рябошапки, такий підхід з боку українського парламенту важко назвати прагматичним.

Про це повідомляє 24 канал

Те, що нардепи не змогли включити до порядку денного питання про імпічмент, означає, що до розгляду відповідного проекту №10340 (“Про особливу процедуру усунення президента України з поста (імпічмент)”), найімовірніше, вони повернуться вже після дострокових виборів до парламенту. Оскільки десята сесія Верховної Ради закінчується 19 липня, а вибори відбудуться 21 липня.

За словами першого заступника голови АП Руслана Рябошапки, парламентарі не підтримали включення законопроектів, яких самі ж вимагали.

“Важко назвати такий підхід прагматичним з боку нашого парламенту, оскільки, очевидно, що ті закони, яких так вимагали самі народні депутати, їх вони у парламенті не підтримали та провалили”, – зауважив держслужбовець під час брифінгу.

Він додав, що Адміністрації доведеться працювати із тим парламентом, який є. Щоправда, висновки про його роботу напередодні позачергових виборів мають робити українці.

“Очевидно, що мабуть це все-таки впливатиме на шанси щодо проходження будь-яких законопроектів, зокрема і про незаконне збагачення”, – підсумував Рябошапка.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини