У Порошенка не буде безхмарного майбутнього, йому доведеться відповідати за співпрацю з Медведчуком – політолог

10368

Доктор політичних наук, політолог Ігор Петренко вважає, що лідер «Європейської солідарності», нардеп Петро Порошенко мусить готуватися давати відповідь суспільству на питання щодо співпраці під час його президентської каденціїї з заарештованим сьогодні лідером ОПЗЖ Віктором Медведчуком.

Про це він сказав на пресконференції у прес-центрі інформаційного агентства “Інтерфакс-Україна” 18 квітня, повідомляє інтернет видання «Україна Неймовірна».

За словами Петренка, Медведчук почне надавати слідству ту інформацію, яку він раніше приховував.

Арешт Медведчука, я думаю, і реакція друзів або любителів Порошенка є дуже показовими. Якщо вам цікаво подивитися на реакцію в Росії на затримання Медведчука і реакцію деяких людей, яких ми називаємо “порохоботами” – вони збігаються. У Медведчука зараз буде намагання зберегтися – жити, як то кажуть, хочеться. Він буде надавати всю ту інформацію, яку він не надавав раніше», – наголосив політолог.

Він зазначив, що Порошенкові теж доведеться відповідати на незручні питання.

«І нікуди не зникнуть питання “а я вже так трапилось що Медведчук в Україні себе прекрасно почував з 2014 року, фактично з каденції Порошенка, отримав три телеканали під свій контроль, отримав частину бізнесу скрапленого газу, нафтового газу, дизелю, нафтопродуктопровід?”. Це все ті питання, які нікуди не зникнуть. Ці питання після завершення війни будуть ставитися не просто ветеранами чи АТОвцями, коли Петро Олексійович десь тут бігає по безпечному Києву з автоматом, а будуть ставитися доволі жорстко», – сказав політолог.

За його словами, у «Європейської Солідарності» і Петра Порошенка нема бехмарного майбутнього.

«За співпрацю з Медведчуком доведеться відповідати. Не просто сідати в авто і казати «Давай поїхали», а відповідати конкретно на всі ці питання», – наголосив Петренко.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини