У Польщі зібрали рекордну суму допомоги сім’ї українського заробітчанина

885

У Польщі за тиждень зібрали вже понад пів мільйона злотих (понад 130 тис. доларів) для батьків і сім’ї українського заробітчанина Василя Чорнея, який був знайдений неживим в лісі на заході Польщі.

Про це повідомив у Facebook почесний консул України у Познані Вітольд Горовський, пише Укрінформ.

“Маємо загалом (для дітей і батьків пана Василя) понад пів мільйона злотих. Дуже дякуємо понад 5-ти тисячам платників та їх сім’ям”,- написав Горовський.

Tak. Mamy łącznie (dla dzieci i rodziców pana Wasyla) ponad pół miliona złotych. Dziękujemy bardzo ponad 5000 wpłacającym i ich rodzinom.

Gepostet von Witold Horowski am Donnerstag, 4. Juli 2019

Раніше почесний консул розповів, що усі зібрані кошти буде потрачено на підтримку трьох неповнолітніх дітей за гиблого до їх повноліття.

Нагадаємо, що у середині червня 36-річний Василь Чорней був знайдений неживим в лісі на заході Польщі на відстані 120 км від місця своєї роботи. Як згодом з’ясувалося, коли йому стало погано у надзвичайно спекотний день його працедавець не надала йому допомоги, а вивезла до лісу, де він і був знайдений мертвим. Як розповідала Наша Польща, органи правосуддя арештували працедавця, а також затримали ще одного українця, який міг знати про всі обставини злочину.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини