У Міносвіти запропонували “дистанційку” для школярів через погані погодні умови

1119

Через складні погодні умови та зниження температури повітря, Міністерство освіти і науки (МОН) порекомендувало освітнім закладам розглянути можливість дистанційного навчання.

Про це йдеться на сайті МОН. Відповідний лист надіслано керівникам департаментів та управлінь освіти і науки обласних, Київської міської держадміністрацій та очільникам закладів загальної середньої освіти, – пише obozrevatel.

“Просимо розглянути можливість організації навчання учнів з використанням технологій дистанційної освіти, інтернет-ресурсів; провести серед учасників освітнього процесу роз’яснювальну роботу щодо попередження переохолодження, техніки безпеки тощо”, – зазначено в документі.

У МОН нагадали, що за надзвичайних погодних умов, а також у надзвичайних ситуаціях заклади освіти можуть самостійно схвалювати рішення про тимчасове призупинення навчання учнів.

Раніше рішенням місцевої влади в Києві через негоду закрили школи та дитячі садки. Освітні установи не працювали у четвер, 11-го, та в п’ятницю, 12 лютого.

Письмо с рекомендациями руководителям образовательного процесса

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини