У мережі запустили челендж з прибирання довкілля від сміття: в Instagram уже понад 34 тисячі постів

2223

У соціальних мережах запустили челендж з прибирання забруднених територій від сміття під хештегом #trashtag. В Instagram публікацій з таким хештегом уже понад 34 тисячі.

Завданням акції, зазначає CNN, є підвищення усвідомлення масштабів забруднення, зокрема забруднення океанів пластиком. За даними Всесвітнього економічного форуму 2016 року, в океанах знаходяться понад 150 мільйонів тонн пластику. Очікується, що впродовж 2015-2025 років ця кількість збільшиться втричі, повідомляє Громадське.

Учасники акції #trashtag публікують фото до та після прибирання певної території.

Дехто збирає кришки та соломинки на пляжах Каліфорнії, дехто — викинуту місцевими жителями пластмасу в Індії. Ідея набрала популярності після публікації на розважальному ресурсі Reddit, яка кинула людям виклик «зробити світ кращим».

Утім ідея челенджу з’явилася ще у 2015 році, коли компанія з виробництва одягу UCO запустила #TrashTag Project. Працівник компанії Стівен Райнхольд розповів, що якось їхав з другом у Каліфорнії, і за вікно їхньої автівки вилетів чек. Вони вийшли з автівки, аби його підняти, утім «місце навколо було настільки гарним», що вони вирішили прибрати близько 100 штук різного сміття.

Фото з відкритих джерел.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини