У мережі створили петиції на підтримку MARUV та дискваліфікацію Суспільного з Євробачення

971
maruv

На глобальній онлайн-платформі change.org створили петицію на підтримку переможниці українського національного відбору Євробачення MARUV, а також петицію про дискваліфікацію українського суспільного мовника з пісенного конкурсу.

Про це повідомляє Громадське

Петиція із назвою «Надати можливість MARUV брати участь у Євробаченні» станом на 14 годину 26 лютого набрала понад 8 тисяч підписів. В описі петиції вказано, що, на думку фанатів співачки, її контракт з Суспільним схожий на «контракт із Дияволом», а також обмежує її свободу слова та пересування.

Зазначимо, що членкиня правління Суспільного Олександра Кольцова розповіла Громадському, що договір MARUV відрізнявся від договорів з учасниками минулих років лише пунктом про заборону виступати в Росії.

Інша петиція, про дискваліфікацію українського мовника з пісенного конкурсу набрала нині набагато менше — 728 підписів (станом на 14 годину 26 лютого). Її автор Оун Персел вказує, що відбір був оповитий політичними суперечностями.

«Сьогодні від телекомпанії прийшла сумна новина, що Maruv не буде їхньою представницею на конкурсі», — вказав ініціатор.

Оун «як запеклий глядач Євробачення» закликав Європейську мовну спілку (організатор конкурсу) та її членів надати можливість MARUV представляти Україну, оштрафувати Суспільне як український мовник, заборонити українському мовнику (а отже, і представнику від України) брати участь у цьогорічному конкурсі.

Change.org — це глобальна онлайн-платформа, яка дозволяє просувати громадські ініціативи шляхом збору підписів у їхню підтримку та масштабним інформуванням щодо соціальних кампаній.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини