У Львові замість Російського культурного центру постав Будинок воїна. Фото

1181

У приміщенні колишнього Російського культурного центру у Львові відкрили “Будинок воїна”.

На реконструкцію приміщення на вулиці Короленка Львівська обласна рада виділила 6 мільйонів 165 тисяч гривень. Її здійснили протягом трьох місяців, повідомляє прес-служба облради.

“Відтепер тут усі охочі зможуть побачити українських захисників у формі часів Короля Данила, козацтва, Українських Січових стрільців, Української галицької армії, Української Народної Республіки та Української повстанської армії, а також форму сучасних військовослужбовців – майданівців та учасників антитерористичної операції. Осередок для АТОвців та учасників ООС створили спільними зусиллями обласної влади та громадськості замість російського культурного центру“, – йдеться в повідомленні.

“Спільно з АТОвцями радились про те, яким би мав бути мілітарний музей та простір, де збиратимуться наші воїни та відбуватимуться промоційні заходи, присвячені їм. Єдине: заклад належатиме Львівській обласній раді, це буде комунальний заклад. Ми не віддаватимемо його в оренду тій чи іншій громадській організації”, –  сказав заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк. 

Будинок воїна 2

Будинок воїна 5

Будинок воїна 1Будинок воїна 3Будинок воїна 7Будинок воїна 4Будинок воїна 6

Фото: ВГОЛОС

Джерело: Новинарня

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини