У Львові закликають остерігатись шахраїв, що вдають продавців овочів

3695

Мешканців Львова попереджають про новий спосіб шахрайства. Двоє чоловіків та жінка вдають продавців овочів, що торгують із бусу, пише Форпост.

Вони продають овочі у великих кількостях та обдурюють покупців на 15-20 кілограм. Їх мета – потрапити до вас у квартиру. Людям старшого віку вони обіцяють занести товар просто додому. Про це повідомила одна із потерпілих від шахрайства п. Тетяна у спільноті “Республіка Наукова” у Фейсбуку.

“Мешканці району! Можливо хтось знає, що раз в кілька днів нашими вулицями їздить білий бус і з нього продають картоплю і цибулю. Перший раз вирішили взяти сьогодні мішок картоплі, який нам зважили як 39кг, а по факту, вдома переваживши, вийшло насправді 20 кг.

Пішли виясняти, по дорозі завернули ще кілька сусідів, в яких теж виявилися мішки на 15 кг переважені. Продавці (двоє чоловіків і молода дівчина) почали виправдовуватись, що випадково щось нажали на вагах, і наступні мішки важились вже нормально.

Через кілька хвилин їх вже не було в дворі. Хочемо попередити про шахрайство. В них багато купують старші люди, які живуть самі, мало того що їх дурять, так ще й пропонують занести їм мішок в квартиру. І бабусі з дідусями на це погоджуються. Будьте обережні самі і попередьте своїх родичів, які живуть в цьому районі, що не варто нікого пускати в свою квартиру, краще попросити занести сусіда, якого знаєте, а ще краще нічого з машини в таких людей не купувати”, – сказано у дописі.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини