У Львові водій самоката збив 83-річну жінку

611

Вчора, 14 травня, на проспекті Шевченка 20-річний молодий чоловік на електросамокаті здійснив наїзд на 83-річну жінку. Про це інформує Патрульна поліція Львівської області.

Жінка саме йшла тротуаром, її шпиталізували, передає Варта1.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу.

Патрульна поліція Львівської області закликає керманичів новітніх засобів пересування дотримуватися існуючих правил дорожнього руху, допоки на державному рівні йде врегулювання цього питання.

“За останній період стрімко зросла кількість учасників дорожнього руху, які пересуваються на електросамокатах, сігвеях, гіроскутерах, моноколесах та інших засобах.

Найбільшу тривогу викликає використання цих засобів неповнолітніми, які не завжди знайомі з правилами дорожнього руху. Допоки триває робота щодо врегулювання нормативно-правових аспектів, які стосуються використання на вулично-дорожній мережі новітніх засобів пересування, патрульна поліція рекомендує:
— дотримуйтесь вже існуючих ПДР;
— звертайте увагу на дорожні знаки та світлофори;
— їдучи проїзною частиною користуйтеся правилами для велосипедистів;
— одягніть шолом та інші захисні елементи;
— користуйтеся світловідбиваючими елементами;
— під час здійснення маневрів переконайтеся у їхній безпечності;
— обирайте швидкість з якою ви встигнете відреагувати на різку зміну обстановки”, — наголошує заступник начальника відділу зв’язків з громадськістю патрульної поліції Львівської області Віра Проців.