У Львові може з’явитися Starbucks

2131

Швейцарська компанія Nestle допускає можливість реалізації продукції Starbucks в Україні

Великий виробник продуктів харчування компанія Nestle (Швейцарія) допускає можливість реалізації продукції мережі кав’ярень Starbucks Corporation (США) в Україні. Про це повідомила прес-служба Nestle Україна, повідомляє Depo.Львів.

“Насамперед продаж продукції Starbucks спрямований на ринки, де компанія Starbucks веде операційну діяльність. Не виключаємо, що в майбутньому така продукція може з’явитися і в нашій країні”, – сказала прес-служба. Така можливість з’явилася завдяки завершенню угоди Starbucks Corporation і Nestle з надання останнім постійних прав на продаж продуктів Starbucks у всьому світі, за межами кав’ярень компанії.

Згідно з інформацією на сайті Nestle, угода значно підсилює портфель кави Nestle в Північній Америці в сегменті преміального смаження, а також на ринку порційної кави. Відзначається, що вона також відкриває глобальну експансію в продуктовій та харчовій промисловості для бренду Starbucks, використовуючи глобальне охоплення Nestle.

Угода об’єднує пакетовані бренди кави та чаю, такі як Starbucks, Seattle’s Best Coffee, Teavana, Starbucks VIA Instant, Torrefazione Italia і пресовану каву для кавоварок K-Cup.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини