У Києві відкрився Музей Становлення української нації у 3D-фігурах

1224

У Києві відкрили Музей Становлення української нації, де представлена історія нашого народу у 3D-фігурах видатних українців, починаючи від розбудови Київської Русі і до сьогодення.

Музей розташувався за адресою вул.Лаврська 27 (тильна сторона Меморіалу Батьківщина-Мати). Працюючи над його створенням, команда музейників мала за мету об’єднати українців з усього світу навколо спільної історії.

У відкритті взяв участь очільник ПЦУ Митрополит Епіфаній, восковий двійник якого також є в музеї. Він закликав вивчати правдиву історію й спільно розбудовувати Українську Церкву та державу.

“Для того, щоб нам добре роздивитися наше майбутнє, ми повинні добре знати своє минуле. В українській історії є багато і трагічних сторінок, але ми повинні знати свою об’єктивну історію, яка, на жаль, тривалий час упродовж минулих століть переписувалась суб’єктивно нашим північним сусідом”, – зазначив він.

У музеї можна побачити 100 фігур видатних українців, 25 сюжетів з 5D ефектами, 24 діорами. Передбачені медіагід 8-ма мовами та дитячий простір. Працюватиме музей з 9:00 до 20:00 без вихідних.

Джерело: Новини Полтавщини

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини