У Києві роми оселилися біля вокзалу, б’ють перехожих і залишають гори сміття: промовисті фото

1365

У Києві біля кінотеатру “Ультрамарин”, що неподалік від вокзалу, кілька сотень ромів окупували територію, на якій залишають багато розкиданого сміття.

Відповідні фото публікує видання “Інформатор“.

Як видно на світлинах, роми забруднюють територію навколо свого поселення. Гори сміття, відходів і спалені речі – все це їхні сліди.


У Києві поблизу вокзалу роми окупували територію, яку сильно засмічують


Неподалік вокзалу в Києві роми перетворюють територію на смітник


У Києві біля вокзалу роми розкинули табір і побили перехожого


У столиці біля вокзалу роми сильно засмічують територію

Окрім того, користувачі соцмереж почали скаржитися на розбійну поведінку представників нацменшин, які стали нападати на людей.

Зокрема, про один із таких випадків розповіла у Facebook Юлія Попова, мати побитого ромами хлопця. За її словами, ввечері 11 червня роми “запустили у голову” 16-річного перехожого юнака пляшку, а потім спробували добити його.

“Ввечері, мій молодший син з друзями проходив в районі Вокзалу-“Ультрамарин”. Побачили натовп ром, що біг на них, злякалися і втекли. Син біг останнім. Йому в голову прилетіла пляшка. Він впав, втратив свідомість. Отямився в калюжі крові, – над ним стоїть щуплий циган і питає: “Ти теж з ними?”. “Викличте швидку”, – попросив син і отримав ще удар пляшкою по голові. Швидку ніхто звичайно не викликав”, – розповіла жінка.

Мати побитого хлопця додала, що підлітка доправили до лікарні згодом, де лікарі наклали йому 7 швів на голову.

Жінка також зауважила, що на Вокзалі поблизу “Ультрамарину” близько 300 ромів розкинули табір.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини