У Криму місцеве СТО відмовилося обслуговувати російських окупантів (відео)

809

У тимчасово окупованому Криму станція технічного обслуговування автомобілів відмовилася надавати послуги російським військовим. Загарбники поскаржилися, що навіть за гроші їм не відремонтували колесо.

СТО, яке відмовилося обслуговувати російських військових злочинців, знаходиться у селищі Видне. Про це в Telegram повідомив журналіст і блогер Денис Казанськи, передає Обозреватель.

За його словами, вчинок СТО дає зрозуміти, що далеко не всі люди в Криму раді російським загарбникам. Казанський наголосив, що неабияка кількість жителів півострова зневажає окупантів.

“У Криму (селище Видне) місцеве СТО відмовилося обслуговувати російських військових злочинців. Хороша нагода нагадати про те, що Крим – це теж окупована територія України, де неабияка кількість жителів окупантів відверто зневажає”, – написав Казанський.

На відео окупант, який приїхав до СТО на військовій вантажівці із символікою Z, скаржиться, що його не хочуть обслуговувати безкоштовно. Насамкінець він додав, що ніхто не став ремонтувати його колесо навіть за гроші.

“Військовим не допомагають, ані не безкоштовно, ані за гроші. Ось така допомога, таке спасибі за нашу роботу. Привезли одне колесо, гроші даємо, але кажуть, що військовим не ремонтують”, – скаржиться скривджений окупант.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини