У Херсоні водій маршрутки возить школярів безкоштовно  за хороші оцінки (відео)

320

За хороші оцінки — безкоштовний проїзд.

Таку акцію для школярів придумав водій приміської херсонської маршрутки. Якщо у щоденнику хороші оцінки, грошей з пасажира він не бере, передає ТСН.

На 33 маршрутку учні чекають зі щоденниками в руках, бо хоч водій тут і новий, інформація про нього “дитячим радіо” поширилася миттєво

Водієм автобуса Сергій працює майже 30 років, а знаменитим він прокинувся після одного допису в соцмережі. Написала його Тетяна. Жінка, зайшовши з донькою до маршрутки, заплатила за двох, але водій, дізнавшись про хороші оцінки дівчинки, повернув їй гроші. Зворушена мама написала пост — і отримала стільки коментарів, що аж завис телефон.

Публікація вже зібрала понад 15,8 тис. репостів.

“Показала йому цей допис у Facebook. Сказати, що він був здивований, нічого не сказати. Його реакцію треба було фільмувати. Він зніяковів, засоромився”, — розповідає жителька села Зеленівка Тетяна Близнецова.

Підвищувати настрій пасажирам, зізнається Сергій Масляник, його хобі. Раніше він роздава цукерки, потім їздив у різних шляпах, та й школярів за хороші оцінки возив не раз. Просто про це ніхто ніколи не писав.

“Їздив постійно в один і той же час. Вони, людей 20-25, всі зі щоденниками стоять. А пасажири: “Та що це?” Підвищую успішність! Заходить, показує: “Дядько водій, каже, а я отримала сьогодні 2 хороші оцінки. Можна зі мною сестричка проїде?” — розповідає водій.

Вчителі ж не натішаться. “Маршрутичик їде о 2 годині, і тому це дітки 4, 5 класів, і 6. Бачимо, що активність зросла”, — каже завуч Зеленівської школи №38 Альона Вільгельм.

“Я хочу висловити велику вдячність водієві, що він саме так стимулював дітей до навчання”, — приєднується до колеги вчителька початкових класів Галина Бойчук.

Керівник водія про маленьких зайців на своєму маршруті дізнався з соцмереж. І нині з колегами Сергія тішиться, що нарешті про маршрутників знімають позитивний сюжет.

Проте Сергій резонансом здивований і каже, що нічого особливого в його вчинках немає. “До людей ставлюся так, як би хотів, щоби ставилися до мене. І воно завжди, це добро, повертається. Тому, що закон бумеранга ще ніхто не відміняв”, — переконаний водій.