У Харкові раптово зникла ключовий свідок резонансної ДТП із Зайцевою і Дроновим

1041

Лікар, яка взяла аналізи в підозрюваної, звільнилася з роботи і не з’являється вдома.

Несподіваний поворот у справі про найрезонанснішу аварію минулого року в Харкові. Там зникла лікар-нарколог, яка оглядала обвинувачувану водійку “Лексуса” Олену Зайцеву одразу після аварії і виявила у її крові опіати, йдеться в сюжеті ТСН.

Олена Федірко офіційно зареєстрована і прописана разом із сином за харківською адресою, однак там із журналістами там спілкуватися відмовляються. Сусіди кажуть, що не бачили лікаря вже зо два місяці – до неї неодноразово приходили судові пристави, щоб вручити повістку, але марно. Немає жінки і за всіма іншими адресами – родичів, у яких вона може перебувати. З наркодиспансеру, де працювала Федірко, вона раптово звільнилась два місяці тому. Це сталося абсолютно неочікувано для коллег, які її більше не бачили. “По заяві особистій, за обопільною згодою”, – кажуть там.

Зв’язатися з лікарем нам не вдається навіть телефоном: зв’язок з абонентом відсутній. Отже, місце перебування людини, до котрої в суду є багато питань, лишається загадкою. Одразу після аварії, в якій загинули шестеро людей, саме вона – єдина з лікарів – оглядала Олену Зайцеву та складала акт, в якому зазначила наявність опіатів. У водійки “Лексуса” забирали аналізи, яких для повторної експертизи чомусь не вистачило, тож тепер захист Зайцевої зможе спробувати оскаржити її результати. Так вважає адвокат потерпілих. “Що стосується, наприклад, кількості аналізів, котрі були відібрані, як вони були відібрані, чому в такій кількості, хто відбирав повторно аналізи, якщо вони відбиралися взагалі, в принципі?”, – питає адвокат Лариса Матвєєва.

У суді пояснюють, що повістки лікарка так і не отримала, адже за місцем проживання її не застали. Вже є навіть рішення про примусовий привід жінки до суду, але якщо її не знайдуть та не зможуть вручити повістку, жодної відповідальності за неявку їй не загрожує.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини