У Харкові ексдепутат зібрав мітинг за російську мову, але його закидали яйцями

820

У понеділок, 27 січня, в Харкові на мітингу на підтримку російськомовних шкіл закидали яйцями його організатора – ексдепутата міськради, голову місцевого осередку ОПЗЖ Андрія Лесика.

Як повідомляє Status Quo, захід було організовано під будівлею Будинку рад на вулиці Сумській. На мітинг прийшло до 30 осіб, причому на місці чергували майже 60 поліцейських, – пише obozrevatel.

Учасники акції тримали плакати, на яких закликали не обмежувати російську мову, зокрема “Ні дискримінації російськомовних школярів” та інші. Лесик на мітингу розповідав, що, згідно з новим законом, у харківських школах заняття з російської мови та літератури відбуватимуться тільки один раз в тиждень. На його думку, це не відповідає інтересам жителів Харкова.

Водночас поруч тривав інший мітинг, учасники якого виступали проти Лесика і його соратників. До Будинку рад стяглися активісти з “Правого сектору”, “Союзу ветеранів АТО”, “Національного корпусу” й “Національної дружини”, передає “Депо“.

На місці акції між лідером харківського осередку Нацкорпусу Костянтином Немичевим і Лесиком трапилася словесна сутичка, де ексдепутату кричали: “А ну, давай, Уй@буй звідси!” Після чого в учасників протесту полетіли яйця.

У конфлікт втрутилася поліція, яка розвела учасників. Зазначається, що в зіткненнях з обох сторін був застосований сльозогінний газ, від дії якого постраждали деякі журналісти.

Мітинг у Харкові

Далі під вигуки “Чемодан, вокзал, Росія” прихильників ОПЗЖ повантажили в поліцейські спецавтомобілі та з сиренами вивезли з площі Свободи. На місці події залишилися учасники проукраїнськи налаштованих громадських організацій.

Обережно, на відео 18+

 

 

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини