У день народження тата: донька Андрія Кузьменка відкрила власний заклад у Києві (фото)

70891

Сьогодні, 17 серпня, Кузьмі Скрябіну виповнилося б 52 роки. У день народження зіркового татка його донька Марія-Барбара разом з чоловіком Віктором відкрила власний заклад у Києві

Єдина донька Скрябіна 22-річна Марія-Барбара по-особливому відзначила день народження покійного батька. Разом зі своїм чоловіком Віктором Туром вона відкрила заклад Lviv croissants у Києві. На відкриття завітали зіркові гості й друзі музиканта, а співак Дзідзьо в інстаграмі показав атмосферні фото з новоспеченими власниками, передає 24 канал.

Донька Скрябіна відкрила заклад у Києві

На світлинах артист позував поряд з Барбарою, зятем Скрябіна Віктором та його дружиною Світланлю Бабійчук на тлі стіни з написом “Місце щасливих людей”, автором якого є Андрій Кузьменко. На фото також красувалось серце з фразою “Ти, там де сонце на стінах”, з пісні співака “Танець пінгвіна”.

На відкриття завітав не лише Дзідзьо, а й Руслана, Pianoбой, соліст гурту Green GreyDiezel та програма “Світське життя” з Катериною Осадчою. Знамениті гості на стіні залишили свої автографи, побажання процвітання закладу та найпопулярніші цитати Скрябіна.

“У день народження Кузьми його донька Барбара та зять Віктор відкрили неймовірно теплий і атмосферний заклад “Львівські круасани” в Києві. Господарі і я запрошуємо всіх в “Місце щасливих людей”! Давайте зустрічатися разом тут, їсти смачні круасани з кавою, робити селфі і обійматися”, – написав у дописі Дзідзьо.

View this post on Instagram

Дорогі друзі, сьогодні в День народження Кузьми його донька Барбара та зять Віктор відкрили неймовірно теплий і атмосферний заклад «Львівські круасани» в Києві на проспекті Перемоги, 33 (метро Політехнічний інститут). Доречі, я замовив круасан з філадельфією та шинкою, дуже смачно! Господарі і я запрошуємо всіх в «Місце щасливих людей»! Давайте зустрічатися разом тут, їсти смачні круасани з кавою, робити селфі і обніматися! @kuzmenko_barbara @tur_viktor @lvivcroissants_kpi

A post shared by DZIDZIO (@dzidzio) on

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини