У Давосі підписали угоду про створення в Україні однієї з найбільших вітроелектростанцій в Європі

886

Загальна вартість проекту – 400 млн євро.

В Україні на березі озера Сиваш буде створена найбільша вітрова електростанція країни та одна з найбільших у Європі, повідомляє ТСН.

Відповідну угоду у Давосі підписали норвезька компанія NBT, французька компанія Total Eren та Європейський банк реконструкції та розвитку, передає прес-служба президента України Петра Порошенка, який був присутній на підписанні.

Пакет документів передбачає фінансування будівництва вітроелектростанції на суму 150 млн євро, загальна вартість проекту – 400 млн євро.

Норвезька компанія NBT планує побудувати 67 вітрових електроустановок загальною потужністю до 250 МВт, які будуть розміщені вздовж північного узбережжя озера Сиваш.

Французька Total Eren є незалежним виробником електроенергії, який розробляє, фінансує, інвестує, будує та експлуатує електростанції з відновлюваних джерел енергії у довгостроковій перспективі на глобальному рівні.

Президент Європейського банку реконструкції та розвитку Сума Чакрабарті заявив, що Україна спочатку стане регіональним лідером у сфері відновлювальної енергетики, а потім буде світовим лідером. За його словами, Україна є другим європейським ринком після Греції за розміром інвестицій компаній Total та NBT.

“Це показує, що іноземні інвестори повертаються в Україну завдяки реформам”, – сказав президент ЄБРР.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини