У Броварах водій маршрутки накинувся на дівчинку-сироту

1158
Водій маршрутки

У Броварах Київської області водій маршрутки накинувся на дівчинку-сироту, яка хотіла проїхати по місту за єдиним квитком.

Фото з відкритих джерел

Про це розповіла Лілія Лебєдь на сторінці “Мої Бровари”.  Інцидент стався у вівторок, 5 червня.

За словами очевидиці, в маршрутці не було жодного пенсіонера, і сиділо всього п’ять пасажирів. “Вчора була свідком, як цей горе-водій накинувся на дитину, яка запитала у нього, чи може проїхати за єдиним квитком по місту, як дитина-сирота. При цьому в маршрутці не було жодного пенсіонера, а сиділо всього п’ять пасажирів”, – розповіла Лілія.

“Кричав: “Може ти сама собі таке посвідчення написала, такого закону немає!”. Дитя зніяковіло і забилося в куточку від страху”, – додала вона. “Я попросила дівчинку передати мені посвідчення та в голос на весь автобус зачитала водієві Закон України від 1994 р. про перевезення дітей-сиріт, дітей, які перебувають без піклування батьків безкоштовно, при наявності місця”, – розповіла очевидець. “В автобусі немає навіть пам’ятки про перевезення пільгових категорій. Чим горе-водій і апелював. Доводив свою правоту добре складеними фігурами з пальців, і компліментами з ненормативною лексикою. Все для дітей та їх безпеки у нашому місті!” – зазначила вона.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини