У бердянському зоопарку народилося біле тигреня-альбінос (фото)

1382

Троє білих тигренят народилися у бердянському зоопарку “Сафарі” 5 квітня.

В парі бенгальських білих тигрів Азіри та Француза, що мешкають у приватному зоопарку, народилося троє малюків: двоє хлопчиків та дівчинка. Серед потомства є особливе малятко – у дівчинки практично повністю відсутні чорні смуги, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

Як розповів власник зоопарку “Сафарі” Ігор Кальченко, випадок, коли народжується тигреня-альбінос, дійсно, унікальний. У дикій природі такі тигри майже не виживають.

Імен у малюків ще немає, а от їх подальша доля вже вирішена. Хлопців планують відправити у зоопарки Європи, а от особливу дівчинку залишать в Бердянську. Через пару років її хочуть познайомити з білим левом Белуші. За словами Ігоря Кальченка, у світі існує практика схрещування білих тигрів з білими левами. У такому випадку народжуються лігри – найбільші кішки у світі на сьогоднішній день. Довжина їх тіла може сягати 4-5 м, а вага перевищувати 300 кг і доходити до 410-420 кг.

Маленьких білих тигренят забрали від матері буквально на 15 хвилин. Це був їх перший “вихід” у світ. За словами працівників зоопарку, Азіра дуже змінилася після появи малюків. Тигриця стала більш агресивною та неспокійною.

Лев Белуша – майбутній “чоловік” тигриці-альбіноса

Довідка: Білий тигр – мутантна особина тигра. Частота появи білих тигрів – одна особина на 10 тисяч із нормальним забарвленням. Проте у білих тигрів народжуються лише білі дитинча. У дикій природі вони виживають вкрай рідко: такі тварини не можуть успішно полювати, так як дуже помітні. Тигр має середні розміри: довжина тіла 180-327 см, довжина хвоста 90 см. Висота в холці до 95 см. Вага 200-270 кг. Усі білі бенгальські тигри, що утримуються нині в неволі, походять від одного загального предка – бенгальського самця на прізвисько Мохан. Зараз в зоопарках світу міститься близько 200 білих тигрів.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини