Тимошенко лідирує, Зеленський обігнав Порошенка – новий рейтинг кандидатів у президенти

2606

За результатами проведення соціологічного опитування лідером президентських перегонів наразі лишається лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко. 

Про це повідомляє ТСН

На другому місці опинився шоумен Володимир Зеленський, обігнавши президента Петра Порошенка і лідера партії “Громадянська позиція” Анатолія Гриценка.

Опитування провели центр “Соціальний моніторинг”, Український інститут соціальних досліджень ім. Яременка, Київський міжнародний інститут соціології та соціологічна група “Рейтинг”.

За Тимошенко готові проголосувати 13,4% опитуваних, а за Зеленського – 7,6%. Порошенко та Гриценко мають по 7% виборців, а за ними йде опозиціонер Юрій Бойко з 6,9% підтримки.

Також до рейтингу потрапили радикал Олег Ляшко (5,7%), співак Святослав Вакарчук (4,9%), лідер партії “За Життя” Вадим Рабинович (3,5%), міський голова Львова Андрій Садовий (2,5%), лідер об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок, який не балотуватиметься у президенти (1,8%).

16,7% опитуваних не можуть відповісти, ще 3,4% голосуватимуть за інших кандидатів. 75% опитуваних точно визначилися, що голосуватимуть, а 19,5% не будуть брати участі у виборах або ж схильні до цього.

Опитування проводилося серед 13 тисяч 684 осіб від 28 вересня до 16 жовтня.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини