Тимошенко хоче зміни всієї влади: “Хай повертаються у свої 95-ті квартали”

798

Голова парламентської фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко виступає за зміну не лише уряду, а й всієї влади через “її некомпетентність”.

Тимошенко в коментарі журналістам у кулуарах Верховної Ради 16 січня, яку цитує пресслужба “Батьківщини”, – пише УП

Деталі: Тимошенко прокоментувала поширені напередодні аудіозаписи нібито розмов прем’єра Олексія Гончарука. На її думку, нині немає значення, відправить президент Зеленський прем’єра у відставку чи ні. “Від непрофесіоналізму нинішньої влади Україну врятує лише повна її заміна”.

Пряма мова: “Тут не питання, як тепер вони переставлятимуть стільці – зніматимуть Гончарука чи ні, що вони робитимуть з урядом. Цю владу потрібно негайно міняти всю – від некомпетентного президента до кожного некомпетентного чиновника, якого він привів із собою. А також депутатів, які голосують за продаж землі, повернення грального бізнесу, знищення малого та середнього підприємництва. Їх всіх треба негайно прибирати.

Країна емоційно, базуючись на серіалі “Слуга народу”, віддала своє життя в руки некомпетентним профанам… Хай вони повертаються у свій бізнес, у свої 95-ті квартали і не отруюють життя Україні”.

Чому це важливо: Згідно з українським законодавством, питання про відставку уряду не можна розглядати протягом року з моменту затвердження програми діяльності Кабміну. Таким чином, уряд Гончарука має імунітет до жовтня 2020 року.

За даними УП, соратники лідера “Батьківщини” вважають, що вона ще може почати чергову боротьбу за посаду прем’єр-міністра, сама ж Тимошенко відкинула такий варіант за нинішнього президента.

Що передувало: В листопаді УП писала, що колишній кандидат у президенти лідер “Батьківщини не проти втретє стати прем’єр-міністром України.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини