ЦВК дозволила перенести теледебати на “Суспільному”

173

Вони розпочнуться на годину пізніше.

Результат пошуку зображень за запитом "суспільне телебачення вибори"

Центральна виборча комісія дозволила перенести початок теледебатів між кандидатами в президенти Петром Порошенком і Володимиром Зеленським у студії “Суспільного” з 20:00 на 21:00, передає ТСН.

За відповідне рішення проголосували 15 членів комісії, повідомляє Еспресо. Триватимуть дебати годину, як і планувалося раніше.

“ЦВК пропонується визначити, що теледебати між кандидатами на пост президента України…організовуються та проводяться Національною Суспільною телерадіокомпанією України у п’ятницю перед днем повторного голосування, 19 квітня 2019 року в прямому ефірі з 21:00 до 22:00 години, тривалістю 60 хвилин ефірного часу”, – заявила членкиня ЦВК Катерина Махницька.

Дозволити перенести дебати на “Суспільному” на годину вперед закликав президент Петро Порошенко, аби встигнути відвідати дебати на НСК Олімпійському, а потім доїхати до студії. На головній спортивній арені Києва дебати стартують о 19:00 19 квітня.

Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур президентських виборів. Увечері стали відомі результати екзит-полів – згідно з ними, найбільше голосів набрали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. За даними обробки 100% електроних протоколів ЦВК Зеленський набрав 30,24%, а Порошенко – 15,95%  голосів виборців. 1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку команда Зеленського відмовилася від пропозиції. Українці почали ширити у соцмережах хештег #хочубачитидебати.

Увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК “Олімпійський” і висунув низку умов. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента.

15 квітня у штабі Порошенка повідомили, що між представниками НСК “Олімпійський” і штабами кандидатів досягнуто домовленості про оренду стадіону для

У Порошенка стверджують, що уклали зі штабом Зеленського угоду про оренду “Олімпійського” проведення дебатів 19 квітня. Увечері того ж дня Зеленський записав нове відеозвернення, в якому розповів про старт розповсюдження квитків на дебати.