“Ця країна вкрала моє серце назавжди”: Ектор Хіменес-Браво зворушливо висловився про Україну

881

Знаменитий ресторатор і суддя проекту “МастерШеф” на каналі СТБ Ектор Хіменес-Браво вже багато років живе і будує свій бізнес в Україні. А днями кулінар згадав, як вперше познайомився з країною, яка “назавжди вкрала його серце”.

На сторінці ресторатора в Instagram з’явився пост , в якому він тепло відгукується про Україну і зізнається, що тут він на своєму місці, передає lime. Свою публікацію Ектор супроводив архівними знімками, зробленими в різні періоди його життя в Києві.

“У 2006 році я вперше приїхав в Україну. І так сталося, що саме ця країна вкрала моє серце назавжди. Тоді я просто подорожував, але закохався з першого погляду. Я розгледів в українцях справжню душу, щирі емоції, почуття людей, які не соромляться їх проявляти”, – пише кулінар.

Через три роки Ектор зважився на переїзд до Києва, але ніхто з близьких не зрозумів його вибір. Адже тоді у нього вже була успішна кар’єра в Канаді та Азії.

Хіменес-Браво відкрив в столиці два п’ятизіркові готелі, а потім пішли телевізійні проекти та відкриття ресторанів.

“А далі мене закрутило у вир подій: МастерШеф, ресторани, кондитерська. І я зрозумів, що саме тут я на своєму місці. Культура, традиції, щирість, іноді зайва емоційність українців – полонили мене”, – зізнається кулінар.

View this post on Instagram

МІЙ МІЛЬЙОН. У 2006 році я вперше приїхав в Україну (дивіться друге фото в каруселі). І так сталося, що саме ця країна вкрала моє серце назавжди. Тоді я просто подорожував, але закохався з першого погляду. Я розгледів в українцях справжню душу, щирі емоції, почуття людей, які не соромляться їх проявляти. У 2009 році я повернувся сюди знову, щоб почати все з початку. Тоді ніхто з моїх друзів та знайомих мене не розумів: покинути кар‘єру в Канаді та Азії, щоб відкривати одразу два 5* готелі в Києві. А далі мене закружило у вир подій: МастерШеф, ресторани, кондитерська. І я зрозумів, що саме тут я на своєму місці. Культура, традиції, щирість, іноді надміркова емоційність українців – полонили мене. Тепер я маю величезну родину, яка складається з мільйона людей. Саме в вас я розгледів ту первинність українського народу. Я люблю кожного з вас. Ви – моя українська родина, частинка моєї душі. Ви надихаєте мене робити ще більше та радувати вас новими проектами та ідеями! Дякую кожному за те, що Ви зі мною! Гортайте карусель, я підготував для вас багато цікавенького.

A post shared by Hector Jimenez-Bravo (@hectorjimenezbravo) on