“Цей експеримент може нам коштувати не те що незалежності, а життя” – Ірма Вітовська про Зеленського

11768

Актриса Ірма Вітовська

Хочу почути на дебатах особистісну позицію Володимира Зеленського, наголосила актриса.

В ефірі “5 каналу” в програмі “Інформаційний вечір” актриса Ірма Вітовська розповіла, які має побоювання перед другим туром виборів.

“От, власне, чого я дуже боюся, – щоб українська держава не завалилася. І те, що ми не між Німеччиною та Францією, цей експеримент може нам коштувати не те що незалежності, а життя. Я думаю, що так. Можливо, ні. Можливо і справді команда є. Але все це можливо. Я хочу почути на дебатах особистісну позицію Володимира Зеленського. Не його, як кандидата в президенти, не його як популярного актора, не його як медійну зірку, а конкретно витягнути Володимира Зеленського і щоб від відповів на ті запитання, які хвилюють найбільше тих, хто не віддав йому своїх голосів, адже він може стати президентом усієї України… Мені цікаво, коли (Зеленський – ред.) став громадянином, який вирішив піти в президенти, тобто не зірка і не артист…”, – сказала актриса.

Вітовська також пояснила, чому відкрито підтримала Порошенка в його передвиборчій кампанії.

“Я побачила результати. Я також знаю всю цю історію, яка вилізла перед виборами, я не знаю, чи це правда. Це не акторка має розповідати, як рухатися далі. А я маю розказати про той позитив, який бачу я, і чому я прийняла рішення, щоб цей позитив не звернувся”, – сказала акторка.