“Це реальна історія героїв, які творять сучасну Україну… Такі стрічки — пігулка від рожевих окулярів”, – Уляна Супрун

1562

21 березня в український кінопрокат вийшов документальний фільм “Перша сотня”. Це кіно – розповідь про людей, які були нашими сусідами, жили як усі, однак, раптово та кардинально змінили своє рутинне життя, після того, як ворог переступив поріг нашої держави…

Про це на своїй сторінці у Facebook пише Уляна Супрун.

“Сьогодні в український прокат виходить документальний фільм «Перша сотня».

Історія про Першу сотню Майдану, яка після перемоги над внутрішнім ворогом в центрі столиці, рушила на захист нашої держави від окупанта.

Чому переглянути його важливо.

Це реальна історія героїв, які творять сучасну Україну. Звичайні люди, які могли б бути вашими чи моїми сусідами, раптово та кардинально змінюють своє рутинне життя, коли ворог приходить на поріг їхньої держави.

Вибір був у кожного і вони зробили свій. Ця стрічка — цінна можливість побачити, як окремі люди вперше усвідомлюють себе громадянами. Беруть відповідальність за країну у власні руки. Стають прикладом та поштовхом для цілої нації.

Використайте можливість заглибитися у вир подій, розділити з героями рішення, від яких залежить життя чи смерть, побачити добро та зло в чистому вигляді.

Це може бути некомфортно, але важливо, щоб ще раз усвідомити масштаби подій, в яких ми живемо сьогодні. За фоном цивільного життя іноді навіть війна починає здаватися чимось нереальним. Такі стрічки — пігулка від рожевих окулярів. Періодично її слід приймати кожному. Особливо в такі часи, як зараз.

Уляна Супрун про документальний фільм «Перша сотня»: “Це реальна історія героїв, які творять сучасну Україну…Які беруть відповідальність за країну і стають прикладом для цілої нації…Такі стрічки — пігулка від рожевих окулярів”

Анастасія Сорока для Amazing Ukraine

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини