Тримаємо позицію: Україна 24-а в рейтингу ФІФА

763

Перед Євро українці зберегли поточний рейтинг. Чи зуміють зірки національної команди поліпшити позицію під час турніру. Постаратися обігнати Австрію

Популярний інформаційний інтернет-ресурс “Мета”, на сторінці https://meta.ua/news/, опублікував важливу новину для футбольних фанатів. Підопічні Андрія Шевченка зберегли 24-ий рядок світового рейтингу національних команд. До стартового свистка головного європейського змагання 2021 залишається кілька днів. Поки українські футболісти набирають ігрову форму в тренувальному таборі збірної. Їх підготовка сфокусована на найближчого суперника – Нідерландах. Це сильний опонент, на вісім позицій випереджаюче “жовто-синіх” в рейтингу.

Підняти рейтинг допоможе Євро

Набрати рейтингові очки українцям можна за рахунок вдалих результатів на Євро. Не варто боятися першого опонента, Нідерландів. Їх результати в останніх матчах не радують уболівальників. Досить згадати їх невдалий вояж до Стамбулу, де “помаранчеві” зазнали болючої поразки 2:4. Франка Де Бура складно назвати видатним тренером. У десяти поєдинках під його керівництвом нідерландські футболісти здобули лише чотири перемоги.

Македонію, другого суперника в групі, необхідно обігравати. Колектив з Балкан становить небезпеку в виїзних поєдинках, ставлячи “класичний” автобус. Подібна тактика принесла їм сенсаційний успіх в Німеччині. У березневому протистоянні до ЧС-22 македонці обіграли Бундестім 2: 1. Експериментальний склад фаворита не зміг належним чином налаштуватися на матч з македонцями. Андрій Шевченко напевно призведе матч проти Німеччини в приклад. Тренерський штаб зуміє знайти підхід до неприємного супернику.

Українська збірна має відмінний підбір креативних півзахисників, для того, щоб розкрити оборону македонців, набрати очки і перейти на більш високе місце в рейтингу.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини