Три романтичні історії родини Грушевських

1227

В суботу, 17 лютого 2018 року, о 14.00 Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові та проект Архітектура Львова запрошують усіх охочих до Львівської вілли Грушевських (вул. І. Франка, 154), де за горнятком запашної гербатки будуть говорити про романтичні історії родини Грушевських.

Чи були такі історії в родині Грушевських? А якщо були, то які? Чи вирували пристрасті, чи це було дружнє замилування одне одним?


«Думаю, що для Вас не тайна моя симпатія до Вашої особи. Я мушу знати, чи можу будувати на їй які більші надії. Шукаю товариша щирого, розумного і доброго, співробітника в праці громадській, аби жити з ним душею в душу», ‒ кому писав такі слова Михайло Грушевський?


Кохання до Львова. Худ. Тетяна Казанцева

Одна родина, три сім’ї, три романтичні історії. Різні долі, що не змогли б скластися одні без одних. З ними ми пройдемо шлях довжиною майже у 100 років, під час якого будемо посміхатися та журитися разом з героями цих історій.

А ще усіх, хто цього суботнього дня завітає до дому Грушевських очікуватиме невеликий сюприз. А романтичні поштівки, які створила Тетяна Казанцева будуть незмінною окрасою романтичного свята.

Джерело: Фотографії старого Львова

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини