Троє українців увійшли в першу двадцятку найкращих гравців Євро-2020

2343

Українські футболісти Андрій Ярмоленко, Микола Матвієнко та Олександр Зінченко посіли четверте, 17-те і 19-те місця в рейтингу найкращих гравців чемпіонату Європи з футболу 2020 року, складеному УЄФА.

Ярмоленко, який посів четверте місце в рейтингу, відзначився тим, що протягом турніру вже забив два голи, віддав дві гольові передачі і продемонстрував досить високу точність пасів – 79%. Останній матч зі шведами підняв його із 25-ї позиції в рейтингу, передає інтернет-видання Гордон.

Матвієнко, який опинився на 17-му місці, – захисник, його успіхи вимірювали за іншими критеріями. Він зробив шість відборів, 22 рази відбив м’яч від своїх воріт, поставив шість блоків і 37 разів підібрав м’яч після втрати його суперником. Точність його передач становить 91%. До 1/8 фіналу він був на 56-му місці.

Зінченко, який посів 19-ту сходинку, – теж захисник. На його рахунку один гол, три відбори, 19 підбирань, один блок і дев’ять відбитих від воріт м’ячів. Точність пасу – 81%. Перед матчем зі Швецією він посідав 205-те місце в рейтингу. Зінченко також – найкращий гравець матчу 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу Швеція – Україна за версією УЄФА.

Очолює рейтинг гравець Португалії Кріштіану Роналду.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини