“Треба стукати у всі двері”: депутатка від “Слуги народу” виправдалась за скандал із НАТО

1067

Народний депутат України від партії “Слуга народу”, голова підкомітету з державної безпеки та оборони Комітету ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки Ірина Верещук прокоментувала свої слова про те, що Україні потрібно переглянути свої відносини з НАТО.

Вона сказала “Укрінформу”, що підтримує всі кроки, які наближують Україну до Північноатлантичного альянсу, проте водночас не заперечила деяких інших тез, – пише obozrevatel.

“Нас поки що не чекають там, і я волію бути чесною із суспільством. Але я дивуюся, що на п’ятому році війни ми можемо так легко повестися на російські фейки. Мої слова висмикнули з розмови, перекрутили та поставили в заголовки неіснуюче, що “Україні не потрібне НАТО”, – заявила вона.

Депутатка від "Слуги народу" виправдалась за скандал із НАТО

Верещук відзначила, “вона всіма можливостями засобами “за” кроки”, які наближають Україну до Північноатлантичного альянсу.
“За те, щоб стукати в ці двері, за всі програми співробітництва, за впровадження стандартів, а в тому ж інтерв’ю говорила, що проведення Асамблеї НАТО в Україні буде прекрасною для нас можливістю для продовження зміцнення наших відносин”, – додала політикиня.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини