Трагедія в Одесі – не привід для Зеленського влаштовувати чергове шоу з поркою, – журналіст

896

Пане президенте Володимир Зеленський, ви заграєтеся.

ТРАГЕДІЯ ІЗ 8 ЗАГИБЛИМИ В ОДЕСІ – ЦЕ САМЕ БІДА, А НЕ ЧЕРГОВИЙ ПРИВІД ДЛЯ ВАС ВЛАШТУВАТИ ШОУ З ПУБЛІЧНОЮ ПОРКОЮ.

Ви, бачте, вже вирішили, що треба покарати власника готелю, і ви особисто за цим простежите.

На підставі чого ви це вирішили? Може, ви терміново виїхали в Одесу, коли дізналися про біду, на власні очі все побачили, поспілкувалися з людьми, з правоохоронцями?

А, ні, ви просто написали дешевий популістичний постик у ФБ. Замість того, щоб просто висловити співчуття, ви почали розмахувати булавою.

Ваші попередні публічні порки чиновникам середньої руки в Борисполі, Житомирі тощо ви влаштовували, посилаючись на те, що “прочитали в інтернеті”. Як круто, як ґрунтовно.

Про те, що покарання повинен понести саме власник готелю, ви теж спросоння прочитали в інтернеті?

А як вам тепер з тим, що поліція однією з основних версій вже озвучила підпал з метою приховання вбивства? Аааа? Будуть якісь коректи до того, що ви намалювали?

Якщо вам, пане президенте, хочеться демонструвати рішучість, то демонструйте її там, де лежить сфера вашої відповідальності.

Демонструйте її тоді, коли гинуть наші солдати на Донбасі. Таку рішучість, як із дрібними чиновниками. А не таку, як перший дзвіночок Путіну з уклінним проханням “взяти під контроль ту сторону, бо це – не іграшки”.

Ось це – сфера відповідальності президента.

Ви – не правосуддя і караючий меч Божий.

Хоча оце ваше “особисто простежу, щоб покарання відповідало…” – ми запам’ятаємо. Бо, раз ви таке заявляєте, то надалі в усіх випадках, коли покарання не буде відповідати, тепер спрос буде з вас. Ви самі це на себе взяли сьогодні.

Джерело: Новинарня

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини