Топ-5 порад творчим людям від Олега Винника

1226

Популярний український співак, композитор та автор пісень Олег Винник підкорює серця слухачів не лише своїми вокальними здібностями, а й неабиякою харизмою. Олег невпинно гастролює країною та за її межами, і щоразу його концерти викликають неабиякий ажіотаж і збирають справжні аншлаги. Зараз же співак активно готується до нового сезону вокального шоу «Х-Фактор» на СТБ, в якому Олег – новий член журі.

Напередодні восьмого сезону шоу, яке стартує 2 вересня, артист поділився із TalentsCollection корисними порадами для творчих людей. Для вас – ТОП-5 порад від Олега Винника:

1. «Важливо мати тверду позицію і бути впевненим у тому, чого ти прагнеш. Починаючим талантам я раджу прислуховуватись до людей, які вже досягли певних вершин. Особливо це стосується сцени. На жаль, у багатьох артистів рожеві окуляри. А секрет успіху у будь-якій справі дуже простий – щоденна праця».

2. «Ні в якому разі не варто чекати, доки вас знайдуть! Якщо сидіти вдома і думати, який ти геніальний, – тебе ніхто не помітить. Ми не народжуємося геніальними. Під лежачий камінь вода не тече, потрібно постійно над собою працювати».

3. «Єдине, що мене надихає – любов! Музиканти часто пишуть пісні на фоні певних сумних подій або негараздів, які трапляються на їхньому життєвому шляху. Але я нікому цього не бажаю і абсолютно впевнений, що лише любов є головним мотиватором для створення нових композицій».

4. «Дякувати Богу, творчої кризи в моєму житті не було. Тому не знаю як із нею боротися. У цьому я не професіонал».

5. «Господь Бог при народженні дає людині 1% таланту. Інші 99% – це наполеглива праця».


ФОТО: надані прес-службою Олега Винника і СТБ

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини