Тіна Кароль святкує день народження: найкращі пісні та цікаві факти з життя співачки

2414

Відома українська співачка Тіна Кароль 25 січня святкує свій день народження. Зірці виповнюється 34 роки. Тіна є однією з найяскравіших представниць українського шоу-бізнесу.

Минулого літа Тіна Кароль встановила абсолютний рекорд в історії української естради – протягом свого всеукраїнського туру вона дала 77 концертів, хоча спочатку було заплановано 70, але небувалий ажіотаж навколо її шоу підштовхнув артистку до того, щоб порадувати як можна більше шанувальників, повідомляє Прямий.

Дебютний кліп “Выше облаков”, 2005 рік

Влітку минулого року на головній площі міста Обухів Київської області більше тисячі одягнених у вишиванки школярів встановили всеукраїнський танцювальний рекорд, виконавши номер під хіт Тіни Кароль – “Україна – це ти”. Співачки оцінила танок по достоїнству і навіть опублікувала фрагмент в своєму Instagram.

У січні поточного року стало відомо про те, що українська зірка отримала престижну нараду міжнародного кінофестивалю SFAAF в Чилі за “Кращу жіночу роль”. Вона зіграла у короткометражній картині “Колишні”, для чого зрадила своєму звичному амплуа і постала перед глядачами в незвичному образі.

“Ноченька”, 2006 рік

Минулого літа Тіна Кароль встановила абсолютний рекорд в історії української естради – протягом свого всеукраїнського туру вона дала 77 концертів, хоча спочатку було заплановано 70, але небувалий ажіотаж навколо її шоу підштовхнув артистку до того, щоб порадувати як можна більше шанувальників.

“Помню”, 2013 рік

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини