The Independent вніс Одесу до списку найкращих міст для подорожі у 2022

721
Beautiful panoramic view of the Odessa State Academic Opera and Ballet Theater early in the morning without people. Building for art, landmark, building in the style of the new Viennese baroque

Ах, Одеса, перлина біля моря.

Одне із найвпливовіших видань світу The Independent склало список найкращих міст, які треба відвідати у 2022 році. І серед 9 міст виявилася і українська Одеса, пише “Дивогляд“.

Тревел-редакція видання називає Одесу “можливо найкрасивішим містом колишнього Радянського Союзу”. 27 березня британські туристи зможуть простіше добиратися до української “перлини Чорного моря” завдяки прямому рейсу Wizz Air з Одеси до лондонського летовища “Лутон”.

Журналіст Саймон Колдер радить зупинитися в одному із добре облаштованих одеських готелів, за номер у яких доведеться заплатити лише 60 фунтів. А переїзд від аеропорту до центра міста на трамваї коштує всього 6 пенсів (2 гривні) – це найдешевше сполучення у Європі.

Раніше британцям потрібна була віза в Україну, а це складний і марудний процес. Однак з 2005 року мандрівникам потрібен лише паспорт і все.

Голова Державного агентства розвитку туризму України Мар’яна Олеськів вважає високе місце Одеси у списку The Independent цілком виправданим.

“2021 рік показав, що іноземцям Україна цікава, вони готові сюди їхати та витрачати гроші. Найпромовистіший приклад – туристичний бум з боку громадян Королівства
Саудівська Аравія, яких за 2021 рік прибуло до України близько 50 тисяч. Наступного року ми наростимо потужності. Запрошуємо іноземних гостей і до Одеси, яка стрімко розвиває рекреаційні ресурси, і до Києва, який все більше дивує вишуканою їжею, і до Карпат, де пропонують повний набір – від унікальної етнічної культурно до локальної гастрофантастики і активного відпочинку. Ємність українського туристичного ринку – мільярди гривень. Наше завдання – сприяти їх залученню і допомогти українській економіці працювати ефективніше”, – наголосила пані Олеськів.

Окрім Одеси у списку must-visit від The Independent на 2022 рік:

  • Відень, Австрія
  • Париж, Франція
  • Неаполь, Італія
  • Ханья, Крит (Греція)
  • Сеул, Південна Корея
  • Каунас, Литва
  • Осло, Норвегія
  • Спліт, Хорватія
Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини