Тернопільський депутат хоче заборонити продавати спідню білизну на релігійні свята (відео)

1601

Депутат Тернопільської міської ради від ВО “Батьківщина” Володимир Гринда під час засідання сесії 15 червня оголосив запит у якому вимагає заборонити у місті продавати спідню білизну під час релігійних свят.

Володимир Гринда на сесії Тернопільської міської ради

Не торгувати нижньою білизною на свята 👙 Таке депутатське звернення надійшло сьогодні від депутата Володимира Гринди під час чергової сесії Тернопільської міської ради.А як Ви ставитесь до такої ініціативи? 🤩

Gepostet von TV-4 am Freitag, 15. Juni 2018

До такого кроку депутата підштовхнуло те, що під час Зелених свят він побачив на тернопільській вулиці торгові “точки”, де торгували спідньою білизною, пише Zaxid.net.

– У державі є прийняті державні свята, які зобов’язують по всій державі їх святкувати. Зелені свята входять до тих самих державних свят.

Іду я по вулиці 15 квітня на Зелені свята. Вісім торгових яток всього-на-всього відкриті – труси продають, ліфчики.

Другий там продає рибні снасті. Якби це ще був хліб чи ще щось таке необхідне до проживання…

Але, щоб на Зелені свята і на світлий понеділок люди відкрили і продавали труси… Це перегиб, – заявив депутат.

Володимир Гринда попросив, щоб мерія підготувала документ, який би заборонив продавати спідню білизну під час свят.

У мене таке звернення, чи щоб у рішенні виконкому, чи якесь попередження власникам ринків, щоб хоча б вже на такі дуже кричущі свята, тим більше, що це державні свята…

Бо, якби таке було в Німеччині, то в Німеччині моментом власник би полетів аж за ним би закурилось. Хоч попередження, щоб такі речі більше не робились, – додав Володимир Гринда.

Про що попередження? Про труси чи про що? – спитав депутата міський голова Сергій Надал.

Щоб на Зелені свята трусами не торгували, – ствердно відповів Володимир Гринда, а присутні у залі почали аплодувати і сміятись.

Мер пообіцяв звернутись до управління торгівлі міськради, щоб підготувати звернення до тернопільських підприємців з проханням не торгувати під час свят.

Джерело: Українська Правда. Життя

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини