Телепроект «Караоке на Майдані» після 20 років в ефірі припиняє існування

1514

Ведучий телепрограми «Караоке на Майдані», продюсер та шоумен Ігор Кондратюк оголосив про те, що культова програма закривається напередодні свого ювілею.

17 січня 2019 року програма відзначить 20-річчя на екрані, і на честь цього 16 грудня на ВДНГ у Києві на площі біля ковзанки відбудеться остання в історії програми зйомка, зроблена для телебачення.

Як розповів сам Ігор Кондратюк під час чату на сайті інтернет-видання «Главред», 16 грудня проходитимуть зйомки одразу двох випусків: фінального, в якому 5 найкращих співаків 2018 року розіграють звання «Найкращий народний співак України» та автомобіль, а також святкової передачі, присвяченої ювілею програми. Початок заплановано на 9:30, вхід вільний.

Також під час чату Кондратюк поділився рецептом довголіття своєї програми.

«Рецепт довголіття в ефірах полягає в тому, що мені як продюсеру вдавалося 20 років підписувати контракти з каналами. Це – головний рецепт, як би смішно це не звучало. Інший рецепт: це – народна гра, народна програма, в якій люди приходять без кастингів і грошей та просто неба грають і визначають найкращого співака”, – розсекретив успіх «Караоке» Кондратюк, який був її незмінним ведучим.

«Караоке на Майдані» – програма-рекордсмен на українському телебаченні, оскільки, на відміну від неї, жодне музичне або розважальне шоу не йшло в ефірі 20 років поспіль. За час свого існування програма виходила на трьох телеканалах: на «Інтері» (1999-2007), «1+1» (2007-2009) і «СТБ» (2009 – дотепер). Зйомки програми здебільшого проходили в Києві, але час від часу її зйомки проводилися в інших містах України, зокрема – у Львові.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини