“Таїсія Миколаївна, єдиний “СВЄТ” який ти несеш от уже багато років – це СВЄТ Кремлівської зірки” – блогер до Повалій

1138

“Повалій в інстаграмі ниє, що провокатори зривають її ювілейний концерт.”

Про це на своїй сторінці у Facebook написав блогер Антон Ходза:

“І закликає своїх ЧИСТИХ шанувальників ставити сердечки. Щоб ТП Овалій і далі могла нести СВЄТ.
Таїсія Миколаївна, єдиний СВЄТ який ти несеш от уже багато років – це СВЄТ Кремлівської зірки.
Тому в Києві тобі раді не будуть. Взагалі.
Нагадаю, що 17 вересня 2014 року ТП Овалій у складі курченківської групи “За мир і стабільність” відвідала Держдуму Росії. Де лупились в ясна з російськими політичними злочинцями та депутами, які голосували за анексію Криму.
Ось як цей візит був проанонсований в Думі: “Сьогодні в другій половині дня гостями нашого засідання будуть 24 депутати Верховної Ради, які створили депутатську групу “За мир і стабільність”, – сказав Слуцький (глава комітету Держдуми у справах СНД) на засіданні Держдуми в середу, зазначивши, що ці парламентарі “ризикуючи життям, відстоюють інтереси “руского міра”.
На чолі групи був Олійник (пам’ятаєте цю гниду?). “Заступник голови Комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Володимир Олійник, подякувавши Наришкіну за особисту участь у налагодженні контактів між парламентарями, висловився за мирне врегулювання кризової ситуації, всіх спірних моментів та відновлення дружби між Росією та Україною”. І Тая сиділа там і кивала головою, а може навіть і подекуди аплодувала.
І це вже після Слов’янська, в якому Гіркін страчував людей пачками, після Зеленопілля, після вбивств наших прикордонників, після того, як з території Росії нас утюжила артилерія, після того, як росіяни збили Боїнг, після Іловайська.
Після цього всього ТП Овалій попиздила в Москву, набрати трохи СВЄТА.
Отже, к**ва ти дешева, бери свой СВЄТ та свої ПЄСТНІ, та пи**уй н**й з нашої землі. Назад до Наришкіна, Шойгу та Х**ла.
Тут тобі не раді.”

Повалій в інстаграмі ниє, що провокатори зривають її ювілейний концерт. І закликає своїх ЧИСТИХ шанувальників ставити…

Gepostet von Anton Hodza am Freitag, 16. August 2019

Алла Гунченко для Україна Неймовірна

Редакція може не поділяти думку авторів. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій