“Ситуація на Донбасі дуже жорстка, ми робимо все, щоби відбити штурми” – Зеленський

437

Ситуація на сході України дуже жорстка, особливо на Бахмутському, Вугледарському й інших напрямках у Донецькій області. Там ворог постійно провадить штурми, намагаючись прорвати українську оборону.

Ворог зберігає високу інтенсивність атак, тому що не рахує втрати у своїх лавах. У деяких війнах Росія втрачала загалом менше, ніж на Донбасі. Про це у вечірньому зверненні до українців розповів президент Володимир Зеленський, повідомивши, що 29 січня провів чергове засідання Ставки головнокомандувача, де обговорювалася передусім ситуація на фронті. Запис промови Зеленського був опублікований на YouTube-каналі ОП, передає Обозреватель.

“Основна увага, звичайно, ситуації на фронті. Насамперед на Донбасі й на південних напрямках”, – описав гарант теми, які порушували на засіданні.

Український лідер підкреслив: протиставити діям загарбників можна лише надзвичайну стійкість і повне розуміння того, що, захищаючи Донеччину, наші воїни захищають усю Україну.

“Робимо все, щоб наш тиск усе ж переважив штурмові можливості окупантів”, – запевнив він.

Зеленський зазначив, що зараз вкрай важливо зберігати динаміку оборонної підтримки від партнерів. Швидкість поставок була та буде одним із ключових факторів у цій війні.

РФ, за його словами, сподівається затягувати конфлікт, виснажувати наші сили. “Отже, ми маємо зробити час нашою зброєю. Маємо пришвидшувати події, пришвидшувати постачання й відкриття нових потрібних збройних опцій для України”, – сказав президент.

Він особливо відзначив 72-у окрему механізовану бригаду та 80-у окрему десантно-штурмову бригаду за наполегливість при виконанні бойових завдань на Донецькому напрямку, а також 4-ту та 406-ту артилерійські бригади, розвідувальні підрозділи 123-ї та 124-ї бригад тероборони, які воюють на півдні.

Також Зеленський розповів, що цього тижня є вагомі оборонні результати у відносинах зі США, Німеччиною, Польщею, Канадою, Бельгією, Норвегією, Італією та іншими країнами. Робота на міжнародній арені триватиме і далі.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини