Столичний музей увійшов до рейтингу найкращих в світі

766

Державний музей авіації ім. Олега Антонова увійшов до ТОП-20 кращих світу та посів 10 місце, передає Vse.ua з посиланням CNN.

Серед унікальних експонатів музею – надзвукові бомбардувальники, транспортні літаки і ядерні ракетоносці. Одним з найбільш вражаючих експонатів у виданні назвали Ту-104 – перший радянський турбореактивний пасажирський літак.

Хто ще серед кращих?

Перше місце займає Музей авіації та космонавтики «Крила над Скелястими горами» (Денвер, США). Також в першій трійці – Музей авіації (Мадрид, Іспанія) і Музей авіації штату Кароліна (Шарлотт, США).

Також в списку двадцяти найкращих авіаційних музеїв значаться Музей авіації Китаю (Пекін, Китай), Смітсонівський національний музей авіації та космонавтики і Центр Удвар-Хейз (США), Імперський військовий музей Даксфорді (Великобританія), Національний музей ВПС США, Музей Польотів (Сіетл, Вашингтон), музей авіації та космонавтики (Ле Бурже, Франція), музей авіації та космонавтики Піма (Арізона, США), Red Bull Hangar-7 (Зальцбург, Австрія), Центральний музей ВПС (Росія) та інші.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини